×

8 навичок

Навички, які повинен мати кожен у 18 років.

 

Юні друзі, цього разу пропонуємо вам ознайомитися з  навичками, які не оцінюються навчальною програмою, але наявність яких допоможе вам у дорослому житті.

До вашої уваги 8 навичок, які повинен мати кожен у 18років. Отже, «поїхали»:

  1. Розмовляти з незнайомцями – вмійте спокійно та з повагою вести діалог з незнайомцями, викладачами, консультантами, касирами, лікарями тощо.
  2. Знаходити дорогу, орієнтуватися – будьте самостійними в пересуваннях містом. Тільки так можна навчитися розбиратися в маршрутах громадського транспорту, добиратися до необхідних місць і не боятися заблукати.
  3. Керувати своїми завданнями, планами, часом – вчіться самі визначати і розставляти пріоритети, планувати учбове навантаження, встановлювати дедлайни, стежити за їх дотриманням.
  4. Виконувати домашню роботу – привчайтесь до самообслуговування в домашніх справах: самостійно прибирати, прати, готувати їжу.
  5. Вирішувати непорозуміння з людьми – у 18 важливо вміти переживати невдачі і справлятися з конфліктами, самостійно розбиратися з кривдниками та залагоджувати проблемні питання у навчанні.
  6. Справлятися з навантаженнями – будьте психологічно готовими до конкуренції, навантажень в навчанні та на роботі.
  7. Заробляти і управляти грошима – привчайте себе до фінансової дисципліни, накопичуйте гроші, вчіться економити.
  8. Приймати рішення – вчіться самостійно вибирати одяг, їжу, друзів, музику і десятки інших речей, які формують особистість. Звикнувши приймати рішення в дрібницях, ви станете самостійним і в серйозних питаннях.

Наявність цих навичок стане для вас значною конкурентною перевагою при виборі життєвого шляху, оволодінні професією і під час пошуку роботи.

 

То ж працюйте над собою, формуйте необхідні навички, які допоможуть вам стати самодостатніми та успішними людьми.