×

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зарахування учнів до ЗЗШ № 55 здійснюється на безконкурсній основі.

Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року  наказом  директора школи.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять перед вступом до школи.

Зарахування дітей  з  особливими  освітніми  потребами  до класів  з  інклюзивним  навчанням (у разі їх відкриття) здійснюється  в установленому порядку відповідно до висновку психолого-медико-педагогічної консультації.

Іноземні   громадяни   та    особи    без    громадянства зараховуються  до   закладу   відповідно   до  законодавства  та міжнародних договорів.

Документи, які необхідні для зарахування:

– заява батьків,

– копія свідоцтва про народження дитини

медична довідка № 086-1

– висновок ІРЦ (при наявності)

В 2021-2020 навчальному році заклад планує відкрити два 1-х класи.

Першочергово зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти

Територія закріплена за ЗЗШ №55 згідно з рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.11.2020 № 472 «Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету Запорізької міської ради від 26.11.2018 № 525 «Про організацію  обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у м.Запоріжжя»

Якщо ви, як батьки, відчуваєте занепокоєння щодо розвитку дитини – можете звернутися до інклюзивно-ресурсного центру, спеціалісти якого нададуть рекомендації для забезпечення комфортного розвитку вашої дитини.

Телефони для довідок: 286-24-79; 068-654-46-32

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked with a preliminary underscore.