×

Квест-гра “Ми за здоровий спосіб життя”

17 травня 2019 року у школі серед учнів 1-9 класів відбулась квест-гра під назвою «Ми за здоровий спосіб життя».

Форма проведення заходу – гра-квест є інноваційною формою роботи з учнями. Це – цікавий і, водночас, ефективний спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок. Інтерактивні вправи, виконання яких передбачає участь у квесті, стимулюють інтерес учнів, забезпечують активне долучення всіх учасників, згуртовують колектив учнів.

В грі учні не тільки здобули нові знання, але й отримали комунікативні навички (ефективного спілкування в різних формах та умовах), вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі. Проводячи гру за допомогою учнів старших класів, ми сприяємо тому, щоб учні відчули себе в ролі старших наставників для малюків, збільшили свої знання в тій чи іншій галузі знань, розвивали свої організаторські здібності.

Маршрут квесту складався з десяти основних станцій та двох додаткових, на кожній з яких було запропоновано виконати різноманітні цікаві і неординарні завдання.

Після виконання завдання команда отримувала частинку пазлу, який потрібно було скласти після проходження усіх станцій. Після отримання повного зображення учні, на задану тему,  намалювали малюнок кольоровою крейдою на асфальті школи.

 За результатами квест-гри всі команди будуть нагороджені грамотами в наступних номінаціях: “Найрозумніші”, “Позитивчики”, “Арт-майстри”, “Чомусики”, “Розумники”, “Найактивніші”, “Найкреативніші”, “Найдружніші”, “Найспортивніші”, “Знавці свого краю”.

Дякуємо всім командам за участь!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked with a preliminary underscore.