×

Творча зустріч з Олександром Авраменком

Без перебільшення можна сказати, що Олександра Авраменка знає кожен вчитель та учень українських шкіл, адже за його підручниками навчаються мільйони юних українців, за його посібниками готуються до ЗНО та його голосом лунає Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Заслужений працівник освіти України та відомий ведучий рубрики «Експрес-урок української мови» на каналі «1+1» завітав до Запоріжжя  на своєрідну зустріч-семінар на тему: «Рецепти подолання функціональної неграмотності».
Зустріч із запорізькими вчителями доцент Київського університету ім. Грінченка Олександр Авраменко провів 29 березня 2018 року. До нашого міста він заїхав у рамках свого «гастрольного туру» Україною, присвяченого новій книзі – шкільному підручнику під назвою «Українська мова за 20 уроків».
На радість аудиторії гість віщав майже дві години в актовій залі ІІ корпусу ЗНУ. Він тішився своєю популярністю, демонстрував книжку та перевіряв за її допомогою знання вчительок щодо перекладу з російської, наголошування та фразеологізмів. А вони хором відповідали, що «чёлка» українською буде «чубчик»,«кобчик» -«куприк», а «блюдо» – «страва».
Усі присутні були у захваті!
Велике дякую за неймовірно корисний та цікавий майстер-клас Олександру Авраменко – мовознавцю, педагогу, експерту “Сніданку з 1+1” та просто дуже приємній та гарній людині!
«Шануймо себе, дбаючи про чистоту своєї мови!» – щодня рекомендує нам Авраменко з екрана телевізора. Тож варто дослухатися!
Н.М.Дубина, учитель української мови та літератури ЗЗШ№55

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked with a preliminary underscore.